B box to australijska firma produkująca nowoczesne akcesoria dla dzieci. Marka B box oferuje smoczki, butelki, kubeczki dla dzieci ale także termosy i lunchboxy. Produkty marki B box znacząco ułatwiają opiekę nad najmłodszymi. 

Top produkty marki B box

Poznaj nasze zestawienie pięciu najlepszych produktów marki B box akcesoria. Nie oznacza, to, że pozostałe nie są warte uwagi. Po prostu te pozycje to nasze must have każdego rodzica. 

  1. Silikonowa miseczka z przyssawką i łyżeczką
  2. Bidon termiczny
  3. Bidon ze słomką
  4. Kubek niewysypek
  5. Kubek treningowy

Silikonowa miseczka z przyssawką i łyżeczką

Miseczki z przyssawką nie trzeba specjalnie przedstawiać większości rodziców. Każdy z nas doświadczył przynajmniej raz takiej sytuacji: nasz szkrab w krzesełku do karmienia, na blacie miseczka z zupką, która… nagle ląduje na środku parkietu! Znajome prawda? Miseczka z przyssawką marki B box na szczęście uchroni nas przed tym. dodatkowo wyposażona jest w łyżeczkę pasująca kolorystycznie. 

Bidon termiczny

Bidon termiczny to świetne rozwiązanie na zimowe spacery lub jesienne wyprawy do lasu. Utrzymuje ciepło do 5 godzin, co jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcemy podać dziecku coś ciepłego do picia lub nawet zabrać ze sobą tylko wrzątek w podróż, żeby móc przygotować w osobnej butelce, np. mleko modyfikowane. 

Bidon ze słomką

Bidon ze słomką to propozycja dla starszych dzieci. Słomka na dole jest specjalnie obciążona to pozwala dziecku wypić napój do końca. Ponadto obciążenie sprawia że bez względu na to, w którą stronę dziecko przechyli bidon to słomka zawsze będzie zanurzona w napoju. 

Kubek niewysypek

Kubek niewysypek tak naprawdę powinien tworzyć duet z miseczką z przyssawką. Oba te produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby to co jest w środku nie wydostawało się na zewnątrz. Kubek niewysypek wyposażony jest w specjalną słomkę dzięki, której Twoje dziecko wypije zupkę do końca. Dodatkowo w zestawie jest specjalna wkładka, która ma na celu zabezpieczenie sypkich produktów typu chrupki czy pokrojone owoce przez rozsypaniem. 

Kubek treningowy

Kubek treningowy B box przeznaczony jest do nauki picia ze szklanki. Zaprojektowany jest w taki sposób, który pozwala na uniknięcie rozlewania płynu za każdym razem, kiedy dziecko podniesie go do ust. Przezroczyste ścianki pozwalają jednak dziecku kontrolować ilość napoju w środku oraz uczyć się tego jak mocno przechylać kubek, żeby się nie oblać. 

Inne B boxy warte uwagi 

Na rynku dostępnych jest jeszcze wiele innych produktów marki B box, które warto wypróbować. Kiedy nasza pociecha podrośnie i pójdzie do przedszkola warto szczególną uwagę zwrócić na lunch boxy. Są niezwykle pojemne i wyposażone w specjalne uszczelki, które zapobiegają przeciekaniu i mieszaniu się produktów.