Drewniane kartki to w pełni ekologiczny produkt zaprojektowany przez markę Postwood. Na designerskiej pocztówce może się znaleźć dowolny nadruk z życzeniami lub nawiązaniem do wyjątkowej okazji. Taką kartkę można podarować bliskiej osobie na urodziny, ważną rocznicę lub walentynki, ponieważ doskonale się prezentuje i będzie stanowiła niebanalną pamiątkę. A dlaczego jeszcze warto zdecydować się na kartki drewniane?

Drewniane kartki – idealny upominek na każdą okazję

Tradycyjne kartki nie są trwałe i mogą tracić swoje właściwości wraz z upływem czasu. Natomiast drewniane pocztówki od Postwood są zrobione z drewna o ciekawej fakturze z wieloma smukłymi wycięciami i efektownym grawerem wykonanym techniką laserową. Wspomniana kartka może z powodzeniem pełnić funkcję dekoracji i doskonale się sprawdzi podczas takich uroczystości jak:

Stylową kartkę warto podarować nie tylko bliskim, ale także pracownikom, klientom lub kontrahentom. Na pocztówce można umieścić oryginalną dedykację, która zachwyci osobę obdarowaną i sprawi, że poczuje się doceniona.

Drewniane kartki z kalendarza 

Drewnianą kartkę można też zamówić w formie kartki z kalendarza. Wówczas zostanie na niej nadrukowana wskazana data wraz z podstawowymi informacjami meteorologicznymi oraz imieniem i nazwiskiem adresata. Taki produkt do złudzenia przypomina prawdziwą kartkę z kalendarza i będzie idealnym upominkiem na ślub dla młodej pary lub na okrągłe urodziny. Projekt może się składać z drobnych elementów graficznych przedstawiających znak zodiaku, obrączki czy tort oraz spersonalizowanych życzeń, aforyzmów lub wyjątkowych sentencji. Drewniane kartki z kalendarza są pakowane w ozdobne juta i występują również w wersji dwustronnej.

Drewniane kartki – dlaczego warto?

Starannie wykonana drewniana kartka to upominek, który zrobi duże wrażenie na osobie obdarowanej. Jest to świetna alternatywa dla papierowych kartek, które łatwo ulegają zniszczeniu. Drewnianą pocztówkę można oprawić w ramkę, postawić na komodzie lub powiesić na ścianie. Dzięki takiej kartce można wyrazić swoje uczucia względem drugiej osoby lub przeprosić ją za niewłaściwe zachowanie. Ten unikalny produkt jest ekologiczny, dlatego na pewno spodoba się osobom, które na co dzień dbają o środowisko naturalne. Drewnianą kartkę można przewiązać wstążką, włożyć do kolorowej koperty i wysłać do wybranego adresata. W zależności od preferencji klienta pocztówki mogą być dowolnie spersonalizowane lub zaprojektowane na podstawie jednego z wielu dostępnych na stronie producenta szablonów. 

Drewniana kartka to prosty sposób na przygotowanie niezapomnianego upominku. Jej zaprojektowanie i zamówienie nie zajmuje dużo czasu i  można ją nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Taka kartka będzie idealnym dodatkiem do właściwego prezentu lub do bukietu kwiatów. Ręcznie wykonane pocztówki są też wyjątkowo miłe w dotyku, a w razie potrzeby można na nich coś własnoręcznie napisać.